Вживаючи образне порівняння, декоративні штукатурки – це справжні художники в будівельній справі. Їх використовують на заключних етапах ремонтних та будівельних робіт, коли виникає потреба остаточно оформити інтер’єр всередині будівлі, чи оздобити фасад приміщення. За допомогою якісних та сучасних декоративних штукатурок, які можна придбати в інтернет-магазині Akvilon, ви зможете перетворити стіни свого будинку чи офісу на справжнє та неповторне художнє полотно. При цьому міцність штукатурного покриття буде теж на вищому рівні.

B8XzzA7JXIbi4TY3yWIYa1uzElggXxZ3hXDctjiGTE-L6k8NFr7uW5qeRouEWkDVAShZ6ThSuls1x-oa7DLYvahV4bLDXKkbhXq2NStTRNJ-XWbEAMqhor7XrMFieL4yOXropVF2qpK7mNlx-tq5S8M

Особливості декоративних штукатурок

Вправні, умілі руки будівельника здатні створити певний ексклюзивний декор стіни навіть за допомогою звичайної штукатурної суміші. Але декоративні штукатурки відкривають перед професіоналами величезні перспективи для оздоблення інтер’єрів! Декоративні штукатурки в магазині Akvilon вражають різноманітністю свого асортименту, і задовольнять найвибагливішого покупця.

Ось які основні групи декоративних штукатурок ми пропонуємо.

  1. Акрилові штукатурки. Ці суміші створені на основі акрилових смол. Їм легко надавати будь-яку кольорову гаму.
  2. Силікатні штукатурки. Їхня в’яжуча основа – рідке скло.
  3. Силіконові штукатурки. Створені на основі синтетичних силіконових смол.
  4. Мінеральні штукатурки. Тут в якості в´яжучої основи виступає цемент або гіпс.

Варто зазначити, що мінеральні штукатурки зазвичай продаються в цупких картонних мішках, в той час як всі інші мають пастоподібну консистенцію і розфасовані в пластикові відра. Акрилові, а особливо силікатні та силіконові суміші мають найкращі робочі властивості. Вони неймовірно стійкі до механічних пошкоджень, а також успішно протидіють найрізноманітнішим атмосферним впливам, в тому числі стійкі до хімічних речовин.

Але для декоративних штукатурок важливий не лише хімічний склад. Малюнок, який можна створити на стіні за їх допомогою, суттєво залежить від фактури штукатурки та розміру фракції наповнювача. За фактурою всі декоративні штукатурки компанії Akvilon діляться на:

  • суміш «баранчик»;
  • суміш «короїд»;
  • суміш «мозаїчна».

Розміри фракцій наповнювача варіюють від мілкого (1 мм.) до крупного (3,5мм).

Як вибрати декоративну штукатурку в магазині Akvilon

Ми згадали тільки основні групи наших декоративних штукатурок. А ще ж важливо врахувати їх призначення (зовнішні, для внутрішніх робіт, чи універсальні), бренд виробника, ціну, особливості упаковки. Щоб розібратися в в такому розмаїтті, в дистанційному режимі зверніться на сайті до нашого менеджера, щоб отримати повноцінну професійну консультацію. Зробіть замовлення в корзину та здійсніть оплату тим способом, який вам найбільше підходить.

Остаточне оздоблення свого житла чи офісу – досить відповідальна справа. І саме за допомогою декоративних штукатурок від магазину Akvilon ви цю справу виконаєте з честю. Адже ми впевнені в якості тих сумішей, які продаємо, бо успішно працюємо на ринку України вже багато років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector