Чохли на сидіння потрібні не лише для краси, хоча для неї в першу чергу. Якщо автомобілю вже багато років та сидіння вже старі й потерті, мають поганий запах і сідати на них ну точно не приємно, треба купити нові чохли. Саме вразливе місце в салоні автомобіля—це сидіння, особливо у тих, хто має величезну сім`ю, тварин, дітей. Ви самі частенько п`єте каву за кермом чи смалите цигарку, то можливо щось із цього потрапить на сидіння, пропалить або залишить пляму. Навіть якщо ви тільки-но виїхали з автосалону, правильним буде одразу потурбуватися про захист новеньких сидінь, щоб вони залишилися у такому ж вигляді ще багато років.

Отже, за допомогою авточохлів можна значно змінити та покращити зовнішній вигляд салону, а також, вони захищають сидіння від механічних пошкоджень, бруду, плям та вологи, що в`їдається в тканину і спричинює поганий запах. Щоб правильно їх обрати, треба розумітися на видах. Якщо потрібен бюджетний варіант—це універсальні авточохли. Вони не сядуть ідеально, як оригінальне покриття сидінь, десь будуть сповзати, але мають доступну ціну та одягнути їх можна самостійно, бо вони не робляться під конкретну марку авто й підійдуть абсолютно будь-якому сидінню. Значно дорожче обійдуться вам модельні авточохли. На їх виготовлення йде більше часу та зусиль, вони повністю відповідають всім розмірам та вигинам сидінь конкретної марки авто. Одягнути їх не так просто і щоб не зіпсувати, краще віддати в руки професіоналів. Але ви одразу побачите, що це того коштувало, бо виглядають вони просто як покриття з заводу, наче ви тільки-но виїхали з автосалону, ви будете у захваті.

Останнє і найважливіше, що залишилось—це матеріал. Бюджетний варіант авточохлів—це автотканина, яка не захищає ні від бруду, ні від вологи. Якщо тільки обирати комбіновані моделі з декількох матеріалів, можливо в цьому є сенс. Найпопулярнішою для виготовлення авточохлів є еко шкіра. Вона дуже гарно та дорого виглядає, майже не відрізняється від натуральної. Матеріал гіпоалергенний, дуже приємний до тіла. Хорошим плюсом є те, що будь який бруд чи пляма дуже легко стирається вологою серветкою, а волога взагалі не потрапляє на сидіння. Ще одним дуже гарним матеріалом вважають алькантару, вона схожа на замш, тобто дуже м`яка і приємна. Має такі ж властивості, що й еко шкіра, але для неї потрібні спеціальні засоби, щоб підтримувати чистоту. Для преміум автомобілів обирають авточохли з натуральної шкіри, хутра чи овчини, що дуже приємно зігріває спину взимку, покращую самопочуття та знімає біль.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector